Preču skaits: 0 - 0.00 EUR
Latviešu
English
Russian
Deutsch
Polish
Lithuanian
Hungarian
Spanish

Par mums

Esam audio–vizuālās tehnikas eksperti, kuri šajā nozarē darbojas jau 16 gadus, kopš 2000. gada. Nodarbojamies ar projektoru un citas audio vizuālās tehnikas pārdošanu, risinājumu izstrādi un klientu konsultācijām.

Izveidojām projektoru lampu veikalu internetā, jo tas sniedz abpusēji izdevīgu darījumu. Mēs nodrošinām labu cenu, jo pārdodam lampas lielā apjomā, savukārt klients papildu izdevīgai cenai, ietaupa arī uz uzstādīšanas izmaksām (jo projektora lampu varat nomainīt paši). Mēs regulāri sekojam līdzi tirgus tendencēm un nodrošinām labāko pieejamo cenu oriģinālajām lampām.

Nomainīt projektora lampu tiešām ir vienkārši – pasūtiet internetā, saņemiet mājās vai ofisā un veiciet nomaiņu 10 minūšu laikā. Šāda pamata darbība ir paredzēta kā standarta manipulācija, ko var veikt pats lietotājs bez nepieciešamības piesaistīt servisa speciālistu. Projektoru lampas nomaiņa ir intuitīvi saprotama. Tomēr, ja nepieciešama palīdzība, varat iepazīties ar lampas nomaiņas instrukciju projektora tehniskajā dokumentācijā.

Mūsu produktu klāstā ir tikai oriģinālās projektoru lampas! Piedāvājam gan komplektus (lampu kopā ar korpusu), gan tikai pašu lampu (spuldzi). Piedāvājam lampas pa tiešo no ražotājiem vairāk kā 5 000 DLP un LCD projektoriem, un produktu klāsts tiek regulāri papildināts ar jauniem modeļiem, tiklīdz tie paradās. Piedāvājam gan pazīstamāko ražotāju: Panasonic, Benq, Epson u.c., kā arī mazāk populāru ražotāju modeļus. Ar visu ražotāju un produktu sarakstu varat iepazīties ŠEIT. Projektoru lampām sniedzam 90 dienu garantiju!

Primāri veicam piegādes privātpersonām un uzņēmumiem Eiropas Savienības ietvaros, sadarbojoties ar kurjerpastiem UPS un DHL. Spējam veikt piegādi arī valstīs ārpus Eirozonas. Šajā gadījumā klientam pašam, jāparūpējas par muitas formalitāšu nokārtošanu. Nodrošinām tiešu piegādi no noliktavas 48 stundu laikā.

Esam parūpējušies par ērtiem norēķiniem. Piedāvājam izvēlēties sev piemērotu veidu - veikt pārskaitījumu no bankas konta, izmantot norēķinu kartes vai PayPal sistēmu.

(!) Pārtraukta sanāksme darbā, bilžu vai filmas skatīšanās ar draugiem uz lielā ekrāna var sagādāt nepatīkamu vilšanos. Tāpēc, ja jums ir aizdomas, ka projektora lampa tuvākajā laikā varētu izdegt, šis ir īstais brīdis, lai to pasūtītu.

Vairāk par produktiem

Īpašās cenas pieprasījums 2 un vairāk lampām

Npieciešama papildu informācija – info@projektoruspuldzes.lv